Finansowanie

Atrakcyjna oferta ratalna

Wymiana drzwi lub okien w domu czy mieszkaniu to pewna inwestycja, której finansowanie wiele osób planuje rozłożyć w czasie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę z możliwością zakupu oferowanych przez nas produktów w systemie ratalnym.

We współpracy z Credit Agricole prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę ratalną:

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Kompleksowa oferta Okno-Best oprócz fachowego doradztwa i profesjonalnego montażu obejmuje również wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do ubiegania się o dofinansowanie z rządowego programu Czyste Powietrze.

Montując energooszczędne okna, drzwi lub bramy garażowe i wymieniając źródło ciepła w swoim domu, mogą Państwo uzyskać duże dofinansowanie inwestycji.

Poziomy dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze w 2023 r. wynoszą: 40% dofinansowania w poziomie podstawowym, 70% w podwyższonym, do 100% w najwyższym!

Podane wyżej maksymalne poziomy dofinansowania dotyczą zarówno stolarki okiennej, jak i stolarki drzwiowej oraz bram garażowych!


Jeśli połączymy wymianę okien i drzwi z innymi pracami termomodernizacyjnymi i wymianą źródła ciepła, wsparcie może wzrosnąć do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania lub nawet do 135 000 zł dla najwyższego poziomu!

Zapraszamy do naszego biura na ul Kasprowicza 7 w Jaśle w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących programu Czyste Powietrze u naszych doradców.

Wygodne metody płatności

Zapewniamy atrakcyjny
cennik

Dajemy 5 lat
gwarancji
producenta

Działamy na terenie
podkarpacia
i małopolski

Darmowa
wycena i pomiary
w 24 godziny

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

    Jak nas znaleźć?